XIV Mistrzostwa Polski Submission Fighting

Listy startowe

kobiety; open

# Imię i nazwisko Klub
1 Irena Preiss Copacabana / Warszawa
2 Agnieszka Winkiewicz Dragon’s Den / Dragons Den Fight Club Białystok
3 Weronika Rot Gold Team Polska / Valiant Gold team
4 Zofia Szawernowska Berserker`s Team / Warszawa
5 Anna Lelito Grappling Kraków / Kraków

zaawansowani/pro; open

# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Zajączkowski Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
2 Piotr Dzida Berserker`s Team / Kołobrzeg
3 Krzysztof Kubit Grappling Kraków / Kraków
4 Łukasz Pawlina Grappling Kraków / Kraków
5 Sergiusz Jaśniewski Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
6 Tomasz Michowski Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
7 Wojciech Pająk Pretorian / Gorzów Wielkopolski
8 Wojciech Wilk Berserker`s Team / Szczecin
9 Artur Krerowicz Berserker`s Team / Kołobrzeg
10 Marcin Kmiotek Zenith BJJ / Gdynia

początkujący/średnio-zaaw.; open

# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Binięda Berserker`s Team / Szczecin
2 Marcin Kulikowski Grappling Kraków / Kraków
3 Maciej Włodarski Berserker`s Team / Kołobrzeg
4 Krzysztof Kalupa Berserker`s Team / Kołobrzeg
5 Jerzy Izdebski Złomiarz Team / Gdańsk
6 Sławomir Walkowicz Grappling Kraków / Kraków
7 Andrzej Miśkowicz Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
8 Filip Malanowski Berserker`s Team / Szczecin
9 Krzysztof Woźniak Berserker`s Team / Szczecin
10 Krszysztof Sworzeniowski Berserker`s Team / Szczecin
11 Kamil Lubicki Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
12 Norbert Węgrzyn Berserker`s Team / Szczecin
13 Kamil Stachura Berserker`s Team / Kołobrzeg
14 Kacper Siemion Berserker`s Team / Szczecin
15 Karol Bigus Berserker`s Team / Szczecin
16 Maciej Dziubka Berserker`s Team / Kołobrzeg
17 Oleksandr Aryskin Berserker`s Team / Szczecin
18 Paweł Kostkiewicz Berserker`s Team / Szczecin
19 Kamil Cybulski Berserker`s Team / Szczecin
20 Kamil Pryjda Spartakus Rzeszów / Rzeszów
21 Szymon Biłas Spartakus Rzeszów / Rzeszów
22 Mateusz Pudło ArtFight / Rzeszów
23 Kacper Zawadziński Berserker`s Team / Stargard
24 Patryk Lis Berserker`s Team / Kołobrzeg

pro; -65,9 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Aleksander Jabłoński Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
2 Adam Górny Złomiarz Team / Gdańsk
3 Kamil Wilk Zenith Vera Fight Club / Łódź
4 Łukasz Bilski Dragon’s Den / Marga Radom
5 Wojciech Pająk Pretorian / Gorzów Wielkopolski
6 Igor Dziubałtowski Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
7 Jakub Maszczak MMA Czarni Słupsk / MMA czarni Słupsk Renato Tavares BJJ
8 Kamil Tarnawski Łamator Racibórz / Racibórz
9 Laimonas Stancikas Smauglys / Vilnius (Lithuania)

pro; -76,9 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Krystian Zakan XYZ Fight Academy / Copacabana bydgoszcz
2 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team / Gdańak
3 Rafal Sobota Zenith BJJ / Gameness team
4 Grigoriy Sharov Zenith BJJ / Kaliningrad Gdynia
5 Adam Lewandowski Zenith BJJ / Świnoujście
6 Tomasz Rudzki Copacabana / Copacabana Piotrków Trybunalski
7 Sławomir Janowski Zenith Vera Fight Club / Łódź
8 Michał Ksepko Berserker`s Team / Szczecin
9 Dawid Tyszkiewicz Berserker`s Team / Szczecin
10 Janusz Andrejczuk Dragon’s Den / Dragons Den Fight Club Białystok
11 Dominik Gierowski Zenith BJJ / Piranha Gdynia
12 Daniel Krakowiak Rio Grappling / Rio Grappling Club Krośnice
13 Mateusz Szczeciński Gold Team Polska / Ronin Gold Team
14 Sebastian Napierajczyk Berserker`s Team / Stargard
15 Grzegorz Grochulski Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
16 Piotr Osiński Berserker`s Team / Warszawa
17 Kuba Witkowski Berserker`s Team / Warszawa
18 Łukasz Baranowski Ankos Zapasy / Poznań
19 Dawid Szpak Gracie Barra Poland Team Draculino / Sosnowiec
20 Kacper Formela Zenith BJJ / Piranha Gdynia
21 Lukas Pelakauskas Smauglys / Vilnius (Lithuania)
22 Tomas Smirnovas Smauglys / Vilnius (Lithuania)
23 Bartosz Łukaszewicz Zenith BJJ / Gdynia

pro; -87,9 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Konrad Śmieszek Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
2 Krzysztof Michalak Zenith BJJ / Piranha Gdynia
3 Marcin Bandel Zenith Vera Fight Club / Łódź
4 Andrzej Czajka Academia Gorila / Warszawa
5 Marian Kłosowski Berserker`s Team / Szczecin
6 Patryk Ruta Berserker`s Team / Stargard
7 Michał Zajączkowski Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
8 Marcin Krakowiak Grappling Szczerbiec Wolbórz / Wolbórz
9 Jarosław Frankowski Rio Grappling / Wrocław
10 Miłosz Gądziak Gold Team Polska / Strzelec Gold Team
11 Laurynas Pelakauskas Smauglys / Vilnius (Lithuania)
12 Piotr Fręchowicz Berserker`s Team / Warszawa
13 Łukasz Pawlina Grappling Kraków / Kraków

pro; -98,9 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Trojan Academia Gorila / Warszawa
2 Andrzej Iwat Złomiarz Team / Gdańsk
3 Kacper Leśniak Zenith Vera Fight Club / Łódź
4 Przemysław Konieczka Gracie Barra Poland Team Draculino / Poznań
5 Damian Adamowicz Berserker`s Team / Szczecin
6 Mateusz Symoczko Gold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin
7 Piotr Lewandowski Copacabana / Bydgoszcz
8 Dawid Drobina Forca Brava Opole / Opole

pro; +99 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Arek Lewandowski Zenith BJJ / Świnoujście
2 Sebastian Maciejewski Gracie Barra Poland Team Draculino / Łódź
3 Łukasz Wardak Copacabana / Lublin
4 Artur Pujszo Gwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
5 Patryk Wysocki Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła

początkujący; -60 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Jaroniecki Impact Płock / Płock
2 Tomasz Stodulski Rio Grappling / Częstochowa
3 Damian Samólnik Copacabana / Lublin
4 Wojciech Ziętek Berserker`s Team / Warszawa

początkujący; -65 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Filip Pawlicki Zenith BJJ / X team Poznań
2 Jacek Myszewski Zenith BJJ / Starogard Gdański
3 Alan Rogacki Impact Płock / Płock
4 Kacper Anisiewicz Dragon’s Den / Marga SFG Garwolin
5 Mariusz Mikulski Dragon’s Den / Marga SFG Garwolin
6 Andrzej Komorek Gold Team Polska / Energy Gold Team Police
7 Krystian Słaby GLKS Nadarzyn MMA / Nadarzyn
8 Szymon Kamiński Checkmat / Fight Fabric Łódź
9 Jakub Giza Dragon’s Den / Ełk
10 Witold Filip Spartakus Rzeszów / Rzeszów
11 Emil Lasecki Berserker`s Team / Warszawa
12 Patryk Dulęba Berserker`s Team / Warszawa
13 Mariusz Borisow Berserker`s Team / Warszawa

początkujący; -70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Przemysław Stasiak BoneBreakers Zgierz / Zgierz
2 Krzysztof Sawicki Złomiarz Team / Gdansk
3 Bartosz Lasocki Zenith BJJ / Starogard Gdański
4 Paweł Sobieski AKS GRAPPLING BIAŁOGARD / AKS grappling Białogard
5 Piotr Wroniewicz Berserker`s Team / Warszawa
6 Sebastian Świstak Academia Gorila / Jeżowiec
7 Piotr Beczyński Impact Płock / Płock
8 Mateusz Jankowski Gold Team Polska / Chaos Gold Team
9 Mariusz Plaga Zenith BJJ / Gdynia
10 Jakub Łowicki Berserker`s Team / Kołobrzeg
11 Jakub Sosnowski Berserker`s Team / Kołobrzeg
12 Dominik Wąsik Forca Brava Opole / Opole
13 Bartłomiej Stępniewski Dragon’s Den / Marga Radom
14 Filip Karczmarczyk Berserker`s Team / Szczecin
15 Mateusz Binięda Berserker`s Team / Szczecin
16 Zaurbek Vazaev Dragon’s Den / Dragons Den Fight Club Białystok
17 Michał Wyrzykowski Berserker`s Team / Olsztyn
18 Grzegorz Pralicz Berserker`s Team / Szczecin
19 Hubert Żohowski Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
20 Mateusz Belec Rio Grappling / Zawiercie
21 Michał Duong Berserker`s Team / Warszawa
22 Łukasz Michaluk Berserker`s Team / Nastula Club
23 Maciek Berkieta MMA Czarni Słupsk / MMA czarni Słupsk Renato Tavares BJJ
24 Kacper Hesse MMA Czarni Słupsk / MMA czarni Słupsk Renato Tavares BJJ
25 Piotr Jańczuk Berserker`s Team / Suwałki
26 Tomasz Kudła Berserker`s Team / Warszawa
27 Rafał Łysiak Legia Fight Club / Warszawa
28 Norbert Karpiński LKSW Tajfun / Legionowo
29 Mariusz Jagielski Rio Grappling / Częstochowa
30 Dilan Kadir Złomiarz Team / Gdansk

początkujący; -76 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Bartosz Piechowski Zenith BJJ / Starogard Gdański
2 Michał Duong Berserker`s Team / warszawa
3 Paweł Marzec Zenith BJJ / Gdynia
4 Krzysztof Świętulski Dragon’s Den / Marga SFG Garwolin
5 Patryk Tudek Dragon’s Den / Marga SFG Garwolin
6 Bartek Rozum Dragon’s Den / Marga SFG Garwolin
7 Mateusz Belka Dragon’s Den / Marga SFG Garwolin
8 Wojciech Więch UKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
9 Marcel Kachel Mighty Bulls / Gdynia
10 Tomasz Męczkowski Złomiarz Team / Gdańsk
11 Jacek Góral Gold Team Polska / Energy Gold Team Police
12 Łukasz Łukaszewski Gold Team Polska / Energy Gold Team Police
13 Hubert Maćkała Berserker`s Team / Kołobrzeg
14 Kamil Pijanowski Zenith Vera Fight Club / Łódź
15 Tomasz Milewicz Berserker`s Team / Szczecin
16 Kamil Lubicki Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
17 Robert Dębiec Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
18 Emil Serednicki Złomiarz Team / GDAŃSK
19 Wojciech Czajkowski Berserker`s Team / Warszawa
20 Damian Sobczyński Berserker`s Team / Nastula Club
21 Krzysztof Kwiatkowski Gracie Barra Poland Team Draculino / Poznań
22 Mateusz Chamny Gold Team Polska / Strzelec Gold Team
23 Igor Dziąg Copacabana / Kielce
24 Johan Puhakka Złomiarz Team / Gdansk
25 Alex Błędniak LKSW Tajfun / legionowo

początkujący; -83 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Kopcza Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
2 Karol Wiśniewski Copacabana / Lublin
3 Patryk Kellas Zenith BJJ / Starogard Gdański
4 Szymon Zawistowski Berserker`s Team / Warszawa
5 Paweł Rosicki Zenith BJJ / Gdynia
6 Filip Malanowski Berserker`s Team / Szczecin
7 Kacper Kaliński MMA PIASECZNO / Piaseczno
8 Paweł Roszyk Berserker`s Team / Poland
9 Marcin Gromadowski UKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
10 Michał Krzesicki Berserker`s Team / Kołobrzeg
11 Michał Żmudż Berserker`s Team / Kołobrzeg
12 Maciej Dziubka Berserker`s Team / Kołobrzeg
13 Marcin Przepióra Zenith Vera Fight Club / Łódź
14 Tomasz Rios-Turek GLKS Nadarzyn MMA / Nadarzyn
15 Mateusz Szymański Berserker`s Team / Łódź
16 Kacper Kozłowski Berserker`s Team / Szczecin
17 Krzysztof Kalupa Berserker`s Team / Kołobrzeg
18 Adam Jezierski Złomiarz Team / Gdańsk
19 Piotr Bajerowski Grappling Szczerbiec Wolbórz / Wolbórz
20 Łukasz Osiak Berserker`s Team / Warszawa
21 Mateusz Juszczakiewicz Zenith BJJ / Gdynia
22 Michal Szymburski Berserker`s Team / Szczecin
23 Marcin Szypura Berserker`s Team / Warszawa

początkujący; -91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Szyszka Virtus / Radom
2 Witold Bocheński Virtus / Radom
3 Dawid Sadowski Złomiarz Team / Złomiarz Team Elbląg BJJ Braniewo
4 Jakub Gąsiewicz Dragon’s Den / Marga SFG Garwolin
5 Tomasz Tomaszewski Academia Gorila / Warszawa
6 Damian Jędrzejewski Impact Płock / Płock
7 Adrian Pytlakowski GLKS Nadarzyn MMA / Nadarzyn
8 Piotr Szaluś Berserker`s Team / Szczecin
9 Paweł Kostkiewicz Berserker`s Team / Szczecin
10 Jan Wójkowski Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
11 Kamil Koter Dragon’s Den / Puławy
12 Cezary Koprek Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
13 Szymon Bernacki Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
14 Aleksander Majcherek Copacabana / Bydgoszcz
15 Daniel Siwiec Dragon’s Den / Marga SFG Puławy
16 Sebastian Kwiatkowski Berserker`s Team / Szczecin
17 Karol Mrozek Dragon’s Den / Marga SFG Puławy
18 Antoni Cuper Berserker`s Team / Szczecin
19 Sławomir Walkowicz Grappling Kraków / Kraków
20 Rafał Dębski Berserker`s Team / Warszawa
21 Kuba Mioduszewski Berserker`s Team / Warszawa

początkujący; -100 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Dawid Matuszak Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
2 Jarosław Michalewicz Zenith BJJ / Gdynia
3 Adam Boniecki UKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
4 Wojtek Bednarczyk Berserker`s Team / Kołobrzeg
5 Tomasz Szałkowski Gwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
6 Piotr Iliaszewicz Berserker`s Team / Szczecin
7 Karol Bigus Berserker`s Team / Szczecin
8 Bartłomiej Cierlicki Gold Team Polska / Chaos Gold Team
9 Norbert Batogowski Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
10 Maciej Szot Rio Grappling / Zawiercie
11 Krzysztof Wróblewski HUNTER MMA / Warszawa
12 Radosław Rusiecki Berserker`s Team / Warszawa

początkujący; +100 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Bartosz Lewandowski Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
2 Przemek Boufał Berserker`s Team / Warszawa
3 Łukasz Mikulski Berserker`s Team / Warszawa
4 Krzysztof Wróblewski HUNTER MMA / Warszawa

średnio-zaawansowani; -60 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Cisowski Rio Grappling / Częstochowa
2 Jerzy Izdebski Złomiarz Team / Gdańsk
3 Dawid Haziak Gold Team Polska / Stargard
4 Umar Umkhadziev Dragon’s Den / Dragons Den Fight Club Białystok
5 Shamad Erzanukaev Copacabana / Warszawa

średnio-zaawansowani; -65 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Sitniak Academia Gorila / Warszawa
2 Paweł Grzeszczak GLADIO / Lublin
3 Szymon Krysztofiak Gracie Barra (Team Draculino) / Gracie Barra Łódź
4 Bartłomiej Balcerzak Berserker`s Team / Warszawa
5 Jakub Bolatov Dragon’s Den / Dragons Den Fight Club Białystok
6 Ramazan Temirbiev WCA Fight Team / Warszawa
7 Suhail Sherman Złomiarz Team / Gdansk
8 Ignatios Filip Spartakus Rzeszów / Rzeszów

średnio-zaawansowani; -70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Wychowaniec Soma Mma Kielce / Kielce
2 Jakub Siennicki Academia Gorila / Warszawa
3 Eryk Walecki Berserker`s Team / Racibórz
4 Kamil Warzybok Natal Gold Team / Katowice
5 Robert Ruchała Grappling Kraków / Kraków
6 Martin Rapčan MMALiberec / Jablonec nad Nisou
7 Rafał Adamczyk Zenith Vera Fight Club / Łódź
8 Filip Podyma Berserker`s Team / Szczecin
9 Arslan Khamaev Dragon’s Den / Dragons Den Fight Club Białystok
10 Bartosz Serweta Rio Grappling / Rio Grappling Club Krośnice
11 Hubert Sulewski Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
12 Piotr Szymroszczyk Academia Gorila / Ruda Śląska
13 Kamil Pryjda Spartakus Rzeszów / Rzeszów
14 Emir Mamytov Berserker`s Team / Nastula Club
15 Krzysztof Czajkowski Legia Fight Club / warszawa
16 Kamil Korolewicz Rio Grappling / Wrocław
17 Johan Co Złomiarz Team / Zlomiarz Team Gdansk
18 Szymon Biłas Spartakus Rzeszów / Rzeszów
19 Ali Bashaev Copacabana / Warszawa
20 Mikołaj Gregier Academia Gorila / Warszawa
21 Hubert Kubrak Berserker`s Team / Warszawa

średnio-zaawansowani; -76 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Arkadiusz Pęśko Gracie Barra Spartan Chorzów / Chorzów
2 Paweł Noga Berserker`s Team / Warszawa
3 Marcin Kołodziejski Fabryka Jiu Jitsu / Suwalki
4 Mariusz Wiśniewski Academia Gorila / Ostrów Mazowiecka
5 Mateusz Lachowski GLADIO / Lublin
6 Daniel Gąsiński GLADIO / Lublin
7 Artur Krawczyk Brawler Końskie / Końskie
8 Aleksander Dziubecki Copacabana / Piotrków Trybunalski
9 Sebastian Majewski Impact Płock / Płock
10 Damian Białek Dragon’s Den / Warszawa
11 Marcin Soszyński Złomiarz Team / Gdańsk
12 Marek Siebert Zenith BJJ / Piranha Gdynia
13 Maciej Włodarski Berserker`s Team / Kołobrzeg
14 Mateusz Nowak Rio Grappling / Częstochowa
15 Jakub Jędrzejczak Zenith Vera Fight Club / Łódź
16 Artur Adamczyk Zenith Vera Fight Club / Łódź
17 Dawid Spirydowicz Berserker`s Team / Kołobrzeg
18 Tomasz Kobierski S4 Fight Club / Academia Gorila
19 Kacper Siemion Berserker`s Team / Szczecin
20 Krzysztof Woźniak Berserker`s Team / Szczecin
21 Kamil Cybulski Berserker`s Team / Szczecin
22 Adrian Bilski HUNTER MMA / Pruszków
23 Natan Jakuszewski Natan Gym / Nysa
24 Natan Niewiadomski Berserker`s Team / Kołobrzeg
25 Piotr Mroczkowski Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
26 Sebastian Kiermaszek Octagon / Rybnik
27 Artur Kaczmarek Academia Gorila / Warszawa
28 Bartek Zalewski Berserker`s Team / Warszawa
29 Ernest Siedlecki Berserker`s Team / Nastula Club
30 Radosław Gąska Rio Grappling / Wrocław
31 Dawid Smoliński Złomiarz Team / Gdansk
32 Tomasz Turbaczewski Berserker`s Team / Warszawa
33 Patryk Grzegorczyk Zenith Vera Fight Club / Łódź
34 Rafał Kociński Dragon’s Den / Ełk
35 Jakub Szczęch Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
36 Piotr Niedzielko Vale Tudo Białystok / Białystok
37 Łukasz Przybylski Berserker`s Team / Warszawa
38 Marcin Kulikowski Berserker`s Team / Warszawa

średnio-zaawansowani; -83 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Bieniek Impact Płock / Płock
2 Jakub Miś Klub Walki Grappler / Mińsk Mazowiecki
3 Patryk Mansfeld Zenith BJJ / Gameness Team
4 Kamil Miszczuk Copacabana / Warszawa
5 Mateusz Pudło ArtFight / Rzeszów
6 Paweł Gromadowski UKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
7 Andrzej Miśkowicz Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
8 Hubert Felkiewicz Berserker`s Team / Szczecin
9 Krzysztof Jankowiak Gwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
10 Mateusz Fila Gracie Barra Poland Team Draculino / Chorzów
11 Krzysztof Kobyłecki Zenith BJJ / Walka Gniezno
12 Oskar Tyrajski Berserker`s Team / Kołobrzeg
13 Michał Iwo Gold Team Polska / Energy Gold Team Police
14 Sebastian Kostrzewa Zenith Vera Fight Club / Łódź
15 Łukasz Małkowski Academia Gorila / Warszawa
16 Michał Szychowski Berserker`s Team / Szczecin
17 Michał Kwieciński Berserker`s Team / Szczecin
18 Krszysztof Sworzeniowski Berserker`s Team / Szczecin
19 Krzysztof Rosiński Berserker`s Team / Szczecin
20 Oleksandr Aryskin Berserker`s Team / Szczecin
21 Mikołaj Kucharek Legia Fight Club / Warszawa
22 Adam Pawłowski WCA Fight Team / Fabryka Jiu Jitsu Suwałki
23 Rafał Gawart HUNTER MMA / Pruszków
24 Krystian Głowiński Pretorian / Gorzów Wielkopolski
25 Kacper Zawadziński Berserker`s Team / Stargard
26 Jacek Andruszko MMA Czarni Słupsk / MMA czarni Słupsk Renato Tavares BJJ
27 Wojciech Marjański Copacabana / Bydgoszcz
28 Krzysztof Ostrowski Złomiarz Team / Gdańsk
29 Natan Niewiadomski Berserker`s Team / Kołobrzeg

średnio-zaawansowani; -91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Wojtek Pleszyniak Gold Team Polska / Natal Gold Team Katowice
2 Kamil Hercer Copacabana / Bydgoszcz
3 Jakub Domagała United Gym / Aleksandrów
4 Kamil Stachura Berserker`s Team / Kołobrzeg
5 Kacper Marianowski Legia Fight Club / Warszawa
6 Kamil Dąbrowski Fight Fabric / Łódź
7 Kamil Teofilak Berserker`s Team / Warszawa
8 Bartłomiej Skrzypczak Gracie Barra Poland Team Draculino / Octopus Łódź
9 Adam Kacza Berserker`s Team / Nastula Club
10 Paweł Całka Berserker`s Team / Warszawa
11 Karol Wisz Gracie Barra Rzeszów / Rzeszów
12 Damian Piątek Złomiarz Team / Elbląg
13 Maciej Socha Gracie Barra Poland Team Draculino / Rzeszów
14 Marek Rawłuszko Berserker`s Team / Olsztyn
15 Mateusz Sosnowski Copacabana / Warszawa
16 Marcin Trzciński Berserker`s Team / Nastula Club
17 Michał Głodkowski HUNTER MMA / Pruszków
18 Arkadiusz Filip Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
19 Tomasz Gutt Berserker`s Team / Warszawa
20 Jarosław Senator Berserker`s Team / Warszawa
21 Mateusz Strojek Gracie Barra (Team Draculino) / Rzeszów

średnio-zaawansowani; -100 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Maciej Muzyka Copacabana / Lublin
2 Norbert Węgrzyn Berserker`s Team / Szczecin
3 Adam Osieleniec Gold Team Polska / Kamień Pomorski
4 Maciej Buczałowski Gracie Barra Poland Team Draculino / Łódź
5 Bartosz Lepianka Zenith Vera Fight Club / Łódź
6 Jakub Szklarczyk GLKS Nadarzyn MMA / Nadarzyn
7 Mateusz Bałabuch Next Level BJJ / Opole
8 Michał Bednarski GLKS Nadarzyn MMA / Nadarzyn
9 Damian Błaż Berserker`s Team / Szczecin
10 Iwo Baraniewski Berserker`s Team / Nastula Club
11 Michał Paczkowski Berserker`s Team / Olsztyn
12 Paweł Zakrzewski Vale Tudo Białystok / Białystok

średnio-zaawansowani; +100 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Bartłomiej Baliński Berserker`s Team / Wrocław
2 Krzysztof Parafińczuk WroxGym / Wrocław
3 Jan Vlastník Pretorian / Pardubice
4 Tomáš Florián Pretorian / Pardubice
5 Dawid Kobiera Gwiazda Fight Academy / Bydgoszcz
6 Marcin Kulikowski Grappling Kraków / Kraków

zaawansowani; -65 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Cegiełko UKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki
2 Radosław Modzelewski Zenith Vera Fight Club / Łódź
3 Daniel Krzywdziński Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
4 Piotr Dudziński Gracie Barra (Team Draculino) / Bjj Factory
5 Jakub Rubaj Copacabana / Lublin

zaawansowani; -70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Robert Żmuda Złomiarz Team / Gdańsk
2 Piotr Dzida Berserker`s Team / Kołobrzeg
3 Marcin Ciszek Rio Grappling / Częstochowa
4 Adrian Błażejewski Gracie Barra (Team Draculino) / Rzeszów
5 Damian Zorczykowski Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
6 Dominik Śliwiński Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
7 Mateusz Bienioszek Gracie Barra (Team Draculino) / Octagon Żory
8 Artur Drążek Copacabana / Bydgoszcz
9 Piotr Kacprzak Dragon’s Den / Marga Radom

zaawansowani; -76 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Najdek Alliance Jiu-jitsu / Poznań
2 Szymon Wątroba Gold Team Polska / Natal Gold team
3 Aleksander Domagała United Gym / Aleksandrów
4 Bartłomiej Kopera Zenith Vera Fight Club / Łódź
5 Bartosz Makarewicz Zenith Vera Fight Club / Łódź
6 Jakub Gajewski Copacabana / Lublin
7 Radosław Wichrowski Berserker`s Team / Szczecin
8 Michał Gawron Academia Gorila / Ruda Śląska
9 Mateusz Siński HUNTER MMA / Warszawa
10 Jan Bernard Berserker`s Team / Nastula Club
11 Daniel Krysa Copacabana / Copacabana Lublin
12 Pawel Debski Berserker`s Team / Szczecin
13 Szymon Grabka Copacabana / Kielce
14 Marek Adamski Next Level BJJ / Opole
15 Dominik Malinowski Copacabana / Warszawa
16 Daniel Dziubecki Berserker`s Team / Warszawa

zaawansowani; -83 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Giorgi Warsimaszwili Legia Fight Club / Zenith
2 Albert Śmieszek Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
3 Michał Malcher Gold Team Polska / Forca Brava Opole
4 Łukasz Załęski Gold Team Polska / Chaos Gold Team
5 Dariusz Gomuła Zenith BJJ / Virtus Radom
6 Paweł Czerwiński Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
7 Artur Rutkowski Rio Grappling / Częstochowa
8 Krystian Kosowski Dragon’s Den / Warszawa
9 Kacper Dąbrowski Berserker`s Team / Szczecin
10 Rafał Cimoszuk Dragon’s Den / Dragons Den Fight Club Białystok
11 Piotr Rudnicki Arrachion / Olsztyn
12 Bartłomiej Maksymowicz Dragon’s Den / Warszawa
13 Łukasz Szczerek Berserker`s Team / Stargard
14 Łukasz Talarowski Berserker`s Team / Nastula Club
15 Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk / MMA czarni Słupsk Renato Tavares BJJ
16 Hubert Szymajda GLADIO / Świdnik
17 Maciej Kwiatkowski Rio Grappling / Wrocław
18 Łukasz Siwiec Dragon’s Den / Marga SFG Puławy
19 Marcin Kmiotek Zenith BJJ / Gdynia
20 Krzysztof Kubit Grappling Kraków / Kraków
21 Milosz Staśkiewicz Berserker`s Team / Suwałki
22 Krzysztof Rejzner Gold Team Polska / Chaos Gold Team
23 Kamil Rosiak Zenith BJJ / Piranha Gdynia

zaawansowani; -91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Fraszczak Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
2 Robert Świerblewski Fight Academy Gwiazda Bydgoszcz / Bydgoszcz
3 Piotr Lasocki Academia Gorila / Warszawa
4 Radosław Włoch Berserker`s Team / Szczecin
5 Denis Sekura Academia Gorila / Ruda Śląska
6 Piotr Kurowski Berserker`s Team / Warszawa
7 Rafał Urbański MMA team tczew / Tczew
8 Liam Smedley Grappling Kraków / Kraków
9 Dawid Pepłowski Shark Top Team / Łódź
10 Maciej Sternik Berserker`s Team / Warszawa
11 Jaroslav Dementiev Berserker`s Team / Warszawa
12 Adrian Bartosinski Rawski Klub Karate Kyokushin / Rawa Mazowiecka

zaawansowani; -100 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Michowski Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
2 Piotr Maniak Berserker`s Team / Szczecin
3 Jacek Czubak Virtus / Radom
4 Artur Mroczek Dragon’s Den / Warszawa
5 Adam Ruszkiewicz Alliance Jiu-jitsu / Koscian
6 Cezary Juszczyk GLKS Nadarzyn MMA / Nadarzyn
7 Wojciech Wilk Berserker`s Team / Szczecin
8 Michał Pasternak Klincz / Kielce
9 Kamil Erdmanis Zenith BJJ / Piranha Gdynia

zaawansowani; +100 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Sianos Berserker`s Team / Kołobrzeg
2 Sergiusz Jaśniewski Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
3 Robert Wodzyński Husaria / Mława

kobiety początkujące; -60 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Amelia Kijowska Berserker`s Team / Szczecin
2 Alicja Kardas Złomiarz Team / Gdańsk
3 Alina Murygina Zenith BJJ / Kaliningrad Gdynia
4 Malgorzata Biziewska Berserker`s Team / Warszawa
5 Magdalena Albrecht Copacabana / Lublin
6 Sylwia Rząca Academia Gorila / Warszawa
7 Magdalen Żuchowska Berserker`s Team / Warszawa
8 Natalia Woda Berserker`s Team / Warszawa

kobiety początkujące; +60 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Agnieszka Luczewska Impact Płock / Płock
2 Joanna Zabulewicz Złomiarz Team / Gdańsk
3 Eliška Pospíšilová Pretorian / Pardubice
4 Viviana Pozorska Berserker`s Team / Szczecin
5 Aleksandra Warczak Złomiarz Team / Gdańsk
6 Angelika Jodzis Berserker`s Team / Suwałki
7 Anna Żmuda Next Level BJJ / Opole

kobiety zaawansowane; -60 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Oliwia Wolny Ts Aks Wrestler / Chorzów
2 Viki Gumka Berserker`s Team / Warszawa
3 Karina Sójka Marga Submission Fighting / Radom
4 Adrianna Wojarska Klincz / Kielce
5 Zofia Szawernowska Berserker`s Team / Warszawa
6 Anna Lelito Grappling Kraków / Kraków

kobiety zaawansowane; +60 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Zuzanna Kuniszyk Copacabana / Bydgoszcz
2 Marta Kowalczyk Academia Gorila / Warszawa
3 Agnieszka Winkiewicz Dragon’s Den / Dragons Den Fight Club Białystok
4 Weronika Rot Gold Team Polska / Valiant Gold team
5 Irena Preiss Copacabana / Warszawa

junior; -60 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Jóźwiak United Gym / Aleksandrów Łódzki
2 Kacper Gamrot Copacabana / Piotrków Trybunalski
3 Rahman Kosumov Dragon’s Den / Dragons Den Fight Club Białystok
4 Alan Wiąk Dragon’s Den / Marga Radom
5 Adam Kozieł Dragon’s Den / Marga Radom
6 Eryk Szychowski Berserker`s Team / Warszawa
7 Dawid Haziak Gold Team Polska / Stargard

junior; -66 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Górski MMA PIASECZNO / Piaseczno
2 Danyil Mykhalovskyy Zenith Vera Fight Club / Łódź
3 Jakub Godlewski MMA team tczew / Tczew
4 Szymon Kazimierski Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
5 Kacper Czajkowski Pretorian / Gorzów Wielkopolski
6 Krzysztof Noworyta Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
7 Vadimas Babic Smauglys / Vilnius (Lithuania)
8 Michał Górnik Marga Submission Fighting / Radom
9 Mateusz Wojnarowski Berserker`s Team / Warszawa

junior; -72 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Damian Rzepecki Copacabana / Piotrków Trybunalski
2 Błażej Paśnicki Dragon’s Den / Marga SFG Garwolin
3 Patryk Lis Berserker`s Team / Kołobrzeg
4 Jakub Łowicki Berserker`s Team / Kołobrzeg
5 Jakub Sosnowski Berserker`s Team / Kołobrzeg
6 Michał Pawlik Fabryka Zdrowia / Stalowa Wola
7 Kamil Kusza Rio Grappling / Rio Grappling Club Krośnice
8 Klaudiusz Goss Grappling Szczerbiec Wolbórz / Wolbórz
9 Emir Mamytov Berserker`s Team / Nastula Club

junior; -80 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Dominik Sztaba Copacabana / Lublin
2 Marcin Jach Złomiarz Team / Straszyn
3 Dominik Kamrowski Zenith BJJ / Starogard Gdański
4 Filip Malanowski Berserker`s Team / Szczecin
5 Michal Żmudż Berserker`s Team / Kołobrzeg
6 Dariusz Gomuła Zenith BJJ / Virtus Radom
7 Hubert Maćkała Berserker`s Team / Kołobrzeg
8 Bartosz Budzisz Copacabana / Piotrków Trybunalski
9 Sebastian Kądziela GLKS Nadarzyn MMA / Nadarzyn
10 Piotr Krześlak Grappling Szczerbiec Wolbórz / Wolbórz
11 Kasparas Strazdas Smauglys / Vilnius (Lithuania)

junior; +80 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Pawlak Zenith BJJ / Starogard Gdański
2 Maksymilian Kowalski RGC Animmals / Zawiercie
3 Kacper Kortus Alliance Jiu-jitsu / Koscian
4 Jakub Domagała United Gym / Aleksandrów
5 Piotr Strojny Saints Gold Team / GŁUBCZYCE
6 Marcel Starosta Zenith Vera Fight Club / Łódź

juniorki; -60 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Maja Przerwa Virtus / Radom
2 Wiktoria Walasik Dragon’s Den / Marga Radom
3 Dominika Steczkowska Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
4 Małgorzata Kalużna Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

juniorki; +60 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Julia Paździoch Klub Walki Grappler / Mińsk Mazowiecki
2 Iza Kawęcka Berserker`s Team / Warszawa

master 1; zaawansowani; -70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Ciszek Rio Grappling / Częstochowa
2 Karol Wójcik Dragon’s Den / Radom

master 1; zaawansowani; -76 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team / Gdańak
2 Szymon Wątroba Gold Team Polska / Natal Gold team
3 Grzegorz Małachowski Grappling Kraków / Kraków
4 Kuba Witkowski Berserker`s Team / Warszawa

master 1; zaawansowani; -83 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Kamil Dudek Berserkers Team Ireland / Newbridge
2 Krzysztof Michalak Zenith BJJ / Piranha Gdynia
3 Piotr Rudnicki Arrachion / Olsztyn
4 Adam Nankiewicz Dragon’s Den / Warszawa

master 1; zaawansowani; -91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Ioannis Palaiologos Gracie Barra (Team Draculino) / Athens
2 Łukasz Przytuła Gold Team Polska / Chaos Gold Team
3 Piotr Lasocki Academia Gorila / Warszawa
4 Tomasz Kloc HUNTER MMA / Pruszków
5 Piotr Kurowski Berserker`s Team / Warszawa
6 Rafał Urbański MMA team tczew / Tczew

master 1; zaawansowani; +91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Lukasz Guf Berserker`s Team / Kolobrzeg
2 Artur Mroczek Dragon’s Den / Warszawa
3 Marcin Sianos Berserker`s Team / Kołobrzeg
4 Robert Wodzyński Husaria / Mława

master 1; średnio-zaawansowani; -70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Adrian Zachara Rio Grappling / Zawiercie
2 Bartłomiej Balcerzak Berserker`s Team / Warszawa
3 Piotr Górski Pretorian / Gorzów Wielkopolski

master 1; średnio-zaawansowani; -76 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Przybylski Berserker`s Team / Warszawa
2 Łukasz Stryjewski Berserker`s Team / Warszawa

master 1; średnio-zaawansowani; -83 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Małkowski Academia Gorila / Warszawa
2 Paweł Kaszyński MMA Czarni Słupsk / MMA czarni Słupsk Renato Tavares BJJ

master 1; średnio-zaawansowani; -91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Wolski Gwiazda fight akademy / Bydgoszcz
2 Kacper Krawyciński Złomiarz Team / Pruszcz Gdański
3 Paweł Całka Berserker`s Team / Warszawa
4 Marek Rawłuszko Berserker`s Team / Olsztyn
5 Jarosław Senator Berserker`s Team / Warszawa

master 1; średnio-zaawansowani; +91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Lesław Gorczyca Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
2 Karol Krawyciński Złomiarz Team / Pruszcz Gdański
3 Andrzej Piątkowski Gwiazda Fight Academy / Bydgoszcz

master 1; początkujący; -76 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Dominik Walaszek Gold Team Polska / Chaos Gold Team
2 Cezary Biardzki MMA PIASECZNO / Piaseczno
3 Łukasz Łukaszewski Gold Team Polska / Energy Gold Team Police
4 Łukasz Domeracki Złomiarz Team / Złomiarz Team Gdańsk
5 Kamil Przychodzki MMA PIASECZNO / Piaseczno
6 Emil Serednicki Złomiarz Team / GDAŃSK
7 Przemysław Kura Copacabana / Lublin

master 1; początkujący; -83 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Lulek Zenith BJJ / Gdynia
2 Gracjan Rękawek Dragon’s Den / Marga SFG Garwolin
3 Mikołaj Kufel Gold Team Polska / Chaos Gold Team
4 Kamil Reszka HUNTER MMA / Pruszków
5 Adam Jezierski Złomiarz Team / Gdańsk
6 Łukasz Osiak Berserker`s Team / Warszawa
7 Marcin Turniak Berserker`s Team / Warszawa

master 1; początkujący; -91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Leżyński GLKS Nadarzyn MMA / Nadarzyn
2 Piotr Szaluś Berserker`s Team / Szczecin
3 Sebastian Kloc HUNTER MMA / Pruszków
4 Paweł Kujach MMA team tczew / TCZEW
5 Thomas Stachel Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
6 Michał Jędrek Berserker`s Team / Warszawa
7 Sebastian Kwiatkowski Berserker`s Team / Szczecin

master 1; początkujący; +91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Ochoński Berserker`s Team / Jelenia Góra
2 Tomasz Kamieński Złomiarz Team / Elbląg
3 Łukasz Mikulski Berserker`s Team / Warszawa
4 Radosław Rusiecki Berserker`s Team / Warszawa
5 Bartłomiej Cierlicki Gold Team Polska / Chaos Gold Team

master 2; początkujący; -70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Arkadiusz Ilin Berserker`s Team / Kołobrzeg
2 Marcin Gil Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
3 Marcin Paszko Berserker`s Team / Warszawa

master 2; początkujący; -76 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Wojciech Damas Saints Gold Team / Kędzierzyn
2 Tomasz Drążkiewicz Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

master 2; początkujący; -83 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Urban GLADIO / Lublin
2 Jakub Jaszczura Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
3 Mateusz Juszczakiewicz Zenith BJJ / Gdynia
4 Jarosław Bądyra Berserker`s Team / Warszawa

master 2; początkujący; -91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Skobel Academia Gorila / Warszawa
2 Karol Mrozek Dragon’s Den / Marga SFG Puławy

master 2; średnio-zaawansowani; -70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Szymon Wieczorek Gold Team Polska / Energy Gold Team Police
2 Jacek Wojtaszek Berserker`s Team / Jelenia Góra

master 2; średnio-zaawansowani; -76 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Andrzej Dębski WroxGym / Wrocław
2 Paweł Noga Berserker`s Team / Warszawa
3 Łukasz Towalewski Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
4 Marek Majkut HUNTER MMA / Warszawa

master 2; średnio-zaawansowani; -83 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jacek Wojtaszak Copacabana / Piotrków Trybunalski
2 Zbigniew Leś Grappling Kraków / Kraków

master 2; średnio-zaawansowani; +91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Kurkus GLKS Nadarzyn MMA / Nadarzyn
2 Jarosław Michalczyk Zenith BJJ / Piranha Gdynia

master 2; zaawansowani; -70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Mariusz Ilin Berserker`s Team / Kołobrzeg
2 Adam Górny Złomiarz Team / Gdańsk
3 Robert Żmuda Złomiarz Team / Gdańsk
4 Grzegorz Miklas Rio Grappling / Animmals Zawiercie
5 Łukasz Bilski Dragon’s Den / Marga Radom
6 Konstantin Moksin Smauglys / Vilnius (Lithuania)

master 2; zaawansowani; -76 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Rudzki Copacabana / Copacabana Piotrków Trybunalski
2 Tomasz Blasiński Grappling Kraków / Kraków
3 Daniel Krakowiak Rio Grappling / Rio Grappling Club Krośnice
4 Marcin Tobera Copacabana / Kielce

master 2; zaawansowani; -83 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jacek Podkowiński Gold Team Polska / Szczecin
2 Eugeniusz Barański Berserker`s Team / Kołobrzeg
3 Dawid Szpak Gracie Barra Poland Team Draculino / Sosnowiec
4 Ireneusz Mila SHOOTERS KONIN / Lądek
5 Wojciech Wąsacz Legion Team Tarnów / Tarnów
6 Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk / MMA czarni Słupsk Renato Tavares BJJ

master 2; zaawansowani; -91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Węgrowski HUNTER MMA / Warszawa
2 Michał Rutkowski Saints Gold Team / Prudnik - Kędzierzyn
3 Przemysław Łagowski Checkmat / FIGHT FABRIC Łódź

master 2; zaawansowani; +91 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Frankiewicz Klub Walki Grappler / Mińsk Mazowiecki
2 Artur Krerowicz Berserker`s Team / Kołobrzeg
3 Jakub Bresinski MMA Poznań / KSW nokaut KOŚCIAN
4 Adam Bizoń Saints Gold Team / Kędzierzyn-Koźle